0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономијаПолитички партии

СКСЗМ бара децентрализација на власта и реформи во институциите, ВМРО-ДПМНЕ ветува проекти за бизнисот и економијата

Како што изјави претседателот на Комората, Неби Хоџа пред состанокот, компаниите - членки на СКСЗМ бараат сериозен пристап и посветеност од сите кандидати за градоначалници, како и реализирање на барањата од Платформата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close