ОпштествоОпштински вестиСкопје

Скопски „Водовод“ со нова поддршката на мисијата на СОС Детско село

ЈП „Водовод и канализација“ – Скопје информира дека како општествено одговорно претпријатие, веќе две години континуирано ја поддржува мисијата на СОС Детско село, преку реализација на различни активности со цел поттикнување на индивидуалната филантропија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close