0_Спорт.ПорталСпорт

Скопскиот „Виз ер маратон“ ќе се трча првиот викенд во октомври

Првиот викенд од октомври оваа година е резервиран за спорт и рекреација. На 2 и 3 октомври ќе се одржи 17-тиот „Виз ер Скопски маратон“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close