БизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаПолитички партии

СКЗМ со денешната средба со лидерите на АА и Алтернатива ги почна традиционалните средби кои ги реализира во пресрет на избори

Денешната средба со лидерите на коалицијата „Алијанса за Албанците и Алтернатива“, Зијадин Села и Африм Гаши, Стопанската комора на северозападна Македонија (СКСЗМ) денеска ги почна традиционалните средби кои ги одржува во пресрет на било какви избори, со претседателите на политичките партии што ќе учествуваат на овие локални избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close