0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСемејство

Си купила мало бело маче, кое прерасна во огромен мачор

Патем, неговата раса „Мејн кун“ важи за најголемиот вид питоми мачки во светот и најстара природна раса мачки во Северна Америка. Таа е официјално државно животно на американската сојузна држава Мејн.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close