СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Сиомара Кастро избрана за претседателка на Хондурас

Лидерката на опозицијата во Хондурас, Сиомара Кастро вчера прогласи победа на претседателските избори, откако првичните резултати покажуваат убедлива победа

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close