0_Web_АктуелноВидео изјаваСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Силното невреме на Хаваите предизвика хаос – патиштата под вода, испокинати далноводи….

Националната метеоролошка служба соопшти дека поради невремето во следните неколку дена на островите им се закануваат „катастрофални поплави“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close