БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Силен ветер предизвика проблеми во бродскиот сообраќај во Грција

Силниот ветер со јачина што достигнува до осум и девет Бофор предизвика проблеми во бродскиот сообраќај на атинските пристаништа, но и во други делови на Грција, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close