СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Силна експлозија во џамија во Кабул, има загинати и повредени

Меѓу загинатите е и имамот на џамијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close