АБНА

Силната бура одвлече десетина чамци и јахти во морето кај Поморие

Силната бура одвлече десетина чамци и јахти во морето кај Поморие. Има информации дека човек паднал во морето. Ова го соопшти регионалната администрација во Бургас

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close