ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Силен земјотрес регистриран на Курилски Острови

Земјотрес со интензитет од 5,5 степени според Рихтеровата скала денеска е регистриран на руските Курилски Острови

Back to top button
Close
Close