СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Силен земјотрес го погоди Тајван

Земјотрес со интензитет од 6,2 степени според Рихтер го погоди денеска Тајван

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close