0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

СЗО: Сојот Омикрон е „многу висок“ глобален ризик

Светската здравствена организација (СЗО) го класифицира новиот сој на коронавирусот Омикрон како „многу висок“ глобален ризик

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close