0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

СЗО очекува „високи нивоа“ на Ковид-19 во текот на летото

Тој потенцираше дека вирусот нема да исчезне само затоа што државите престанаа да го следат. - Продолжува да се шири, да се менува и да убива, нагласи Клуге.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close