СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

СЗО испраќа експерти во Конго да ја спречат сексуалната експлоатација

Светска здравствена организација (СЗО) вети дека ќе испрати експерти кои би требало да ја спречат сексуалната експлоатација на 10 локации

Back to top button
Close
Close