0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Се укинува задолжителното носење маска на аеродроми во Европа

Новите препораки ќе стапат на сила од 16 мај

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close