0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Се разведуваат Џејсон Момоа и Лиза Боне

Тие истакнуваат дека не го споделуваат ова затоа што вреди да се објави на вести, туку за да можат „достоинствено и чесно да продолжат“ со животот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close