0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Се разведуваат Жизел Бундшен и Том Брејди

Супермоделката била среќна кога нејзиниот сопруг објавил дека се пензионира... Таа и онака сметаше дека НФЛ (американското рагби) е насилен спорт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close