0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Се преврти брод кај Тунис, 76 лица исчезнаа

Најмалку 76 лица се водат како исчезнати, откако се преврти брод во близина на брегот на Тунис, соопшти денеска Меѓународната организација за миграција

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close