Граѓански секторМКДОпштество

Се одржа првата Хуманитарна ИТ трка на СОС Детско село

Во организација на СОС Детско село денеска се одржа првата Хуманитарна ИТ трка на којашто учествуваа вработени од ИТ компании.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close