Дописници МКДОпштински вести

Се обновува хоризонталната сигнализација на сообраќајниците во градот Делчево

Во Делчево во тек активности за обнова на хоризонталната сигнализација на општинските сообраќајници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close