0_Магазин.ПорталДом

Се нуди еднодневен престој во куќата на Кевин

Престојот во филмската семејна куќа од филмот „Сам дома“ ќе биде достапен од вторник. Домот е уреден налик оној во филмот што го прослави ликот на Кевин Мекалистер во изведба на Меколи Калкин. Понудата, според „Глас Истре“, е еднократна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close