0_Магазин.ПорталМагазинПатувања

Се бара човек кој ќе пие вино, плата: 240 евра

„Не е потребно претходно искуство, само отворен ум, љубов кон убавото шише и пасош“, велат од „Маџестик“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close