РакометСпортСпорт.Слајдер

СЕХА: Вардар 1961 отвора против Нексе, Еурофарм Пелистер со Партизан

Актуелниот македонски ракометен шампион Вардар 1961 ќе го пречека хрватски Нексе на 6 февруари, додека, Еурофарм Пелистер следниот ден му гостува на белградски Партизан, на отворањето на новата, 11. по ред, сезона во регионалната СЕХА лига.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close