0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Серена Вилијамс го откажа настапот на Австралија Опен

Седумкратната тениска шампионка во сингл за жени, Серена Вилијамс, нема да се натпреварува на Отвореното тениско првенство во Мелбурн во јануари „по совет од нејзиниот лекарски тим“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close