0_Спорт.ПорталДописници МКДКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Селекторот Драган Бајиќ ги одбра кандидатите за јулскиот квалификациски ФИБА „прозорец“

Предводникот на нашиот сениорски национален кошаркарски тим, селекторот Драган Бајиќ го објави списокот на кошаркари на кои ќе смета за натпреварите против селекциите на Шпанија и на Украина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close