0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Седумнаесетти Виз Ер Скопски маратон

Традиционално по 17 пат денеска ќе се одржи спортскиот настан Виз Ер Скопски маратон.

Back to top button
Close
Close