0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Седуммина убиени во масакр во Вухан, убиецот скокнал од мост

Осомничениот 39-годишник убил петчлено семејство, а потоа уште две лица при бегството, соопшти полицијата во Вухан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close