0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Седница на Уставниот суд

Уставниот суд денеска ќе одржи седница на која ќе расправа по три предмети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close