0_Web_АктуелноМакедонија.СлајдерОпштество

Седница на собраниската Комисија за надзор над спроведување на мерките за следење на комуникациите

Собраниската Комисија за надзор над спроведување на мерките за следење на комуникациите денеска ќе ја одржи десеттата седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close