0_Македонија.ПорталПолитика

Седница на собраниската Комисија за европски прашања

Предлог - законот за заштита на потрошувачите, по скратена постапка, е на дневен ред на денешната седница на собраниската Комисија за европски прашања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close