ПолитикаПолитички партии

Седница на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ

Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржува седница, на која како што најави потпретседателот на партијата Владо Мисајловск, ќе се разговара за актуелната политичка ситуација и состојбите по локалните избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close