0_Web_АктуелноДописници МКДОпштествоОпштински вести

Седми фестивал на отворено „Крушево низ корија“

Во Крушево денеска и утре ќе се одржи седмото издание на Фестивалот на отворено „Крушево низ корија“. Планирано е кампување на Мечкин камен со сите придружни содржини, планински велосипедизам, планинарска тура низ крушевската корија и тандем летови со параглајдер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close