0_Web_АктуелноСветСвет.Слајдер

Северна Кореја изврши ново тестирање со балистичка ракета

Северна Кореја утрово истрела најмалку една балистичка ракета од својот источен брег.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close