0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Северна Кореја ги заврши подготовките за нуклеарна проба

Северна Кореја ги заврши подготовките за нуклеарна проба и го чека вистинскиот момент да ја спроведе, изјави денеска јужнокорејскиот пратеник, повикувајќи се на податоци од разузнавачката агенција во Сеул

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close