КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

„Северен пол“ на Марија Апчевска вечерва на „Манаки“

Краткиот филм „Северен пол“ на Марија Апчевска денеска ќе биде прикажан во Центарот за култура  во Битола со почеток во 18:00 часот во рамки на Меѓународен фестивал на филмската камера „Браќа Манаки“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close