Политички партии

СДСМ: Срамни се обидите на ВМРО-ДПМНЕ да омаловажува искусни кадри кои работат во енергетиката

Скопје, 25 ноември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close