Политички партии

СДСМ: Со недела неработен ден се унапредуваат работничките права и стандардот на работниците

Владата предводена од СДСМ оставри уште едно ветување дадено пред граѓаните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close