Политички партии

СДСМ: Преку спортот реализиравме хуманитарна акција за поддршка на млади и деца со попреченост

Денеска во Кривогаштани се одржа вториот регионален натпревар во рамки на хуманитарниот турнир „Млади и солидарни“ во организација на СДММ, Социјалдемократската младина на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close