Политички партии

СДСМ: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ не гласаа за потребата од носење на законот за дополнителна помош за ранливи категории граѓани

ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш покажаа дека се против интересите на граѓаните, против повеќе пари во семејните буџети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close