Политички партии

СДСМ: Недела неработен ден обезбедува заштита на работничките права и поголеми дневници

Недела неработен ден е проект во низата проекти на Владата предводена од СДСМ кој ги унапредува работничките права.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close