Политички партии

СДСМ: Мицкоски секој ден бара избори за да ја прикрие неспособноста на неговите градоначалници, избори ќе има во 2024

Скопје, 21 јануари 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close