Политички партии

СДСМ: Мицкоски рака под рака со Апасиев дејствува против ЕУ

Христијан Мицкоски заедно, рака по рака со Димитар Апасиев дејствува против ЕУ и заедно хистерично шират невистини.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close