Политички партии

СДСМ: Мицкоски е против успесите на државата, тој знае само да блокира процеси кои се во интерес на државата

Христијан Мицкоски останува против сите успеси на државата, останува заглавен во режимската матрица која сака државата да ја врати во изолација, скарана со соседите и демократскиот свет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close