Политички партии

СДСМ: Милошоски се прави како да не е од тука

Социјалните мрежи и медиумите се преполни со фотографии на кои се гледа како еден од основачите на клубот Ванчо Михајлов е во друштво на Христијан Мицкоски и други високи функционери на ВМРО-ДПМНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close