Политички партии

СДСМ: Маврово и Ростуше е подготвено за голема победа на 20 август

Жировница денеска испрати јасна порака, поддршката ја дава за кандидатот за градоначалник на СДСМ и коалицијата, Медат Куртовски! Генералниот секретар на СДСМ, Миле Зечевиќ и членот на ЦО, Оливер Спасовски, од Жировница порачаа дека со Куртовски ќе продолжат проектите кои се важни за граѓаните и општината.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close