Политички партии

СДСМ: Исплашеното ВМРО-ДПМНЕ преку нарачани текстови фабрикува случај против носителот Стојановски

Очигледно дека ВМРО-ДПМНЕ е исплашена од се поголемата поддршка што советничката листа на СДСМ и коалицијата секојдневно ја добива.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close