Политички партии

СДСМ: Избори нема да има, Мицкоски е неодговорен и без чувство за државност

Додека СДСМ се справува со поледиците од глобалните кризи, ги штити граѓаните од ценовни шокови, обезбедува парно и ликвидност на компаниите, додека го штити стандардот на граѓаните, Мицкоски седи отстрана и зборува само за избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close