Политички партии

СДСМ: ЕСМ 100 отсто ги обезбедува потребите на домаќинствата по цена далеку пониска од цената на струјата на берзите

 Како што се однесува по сите прашања, ВМРО-ДПМНЕ така се однесува и за енергетската криза, лаже и манипулира.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close