Политички партии

СДСМ: Депониите низ Скопје стојат неисчистени

  СДСМ ги провери депониите низ Скопје. Се потврди дека Данела Арсовска ги излажа скопјани дека исчистила 150 депонии низ градот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close